Slovo „zdraví se v současnosti používá o sto šest.
Každý z nás chce přeci tělo, které naplno funguje, má energii, aby jelo celý den, aniž by se zhroutilo a tělo silné, které je schopno bojovat s nemocemi.
Každý z nás chce tělo, které se cítí skvěle hned, jak se ráno probudí. A na čem to vše závisí?

Zde platí věta Jste to, co jíte.
Proto k nám zavítá odborník na slovo vzaté, výživový specialista pan Petr Havlíček.Festival zdraví s Petrem Havlíčkem
Přednáška je specializována pro Vás cvičence a je v rámci „Festivalu Zdraví zcela ZDARMA!

A co dál udělat pro své tělo? Přece cvičit.. Máte jedinečnou šanci věnovat se svému tělu celý den. 

Co pro Vás ještě máme? Přeci dárečky. Každá klientka dostane pozornosti od sponzorů mezi které patří např. Babiččina spíž, Mladá Fronta, Ryor, Draps a spoustu dalších..
Po celou dobu k dispozici čajovna.
Je potřeba se rozhodnout na jakou hodinu zajdete, přeci jen kapacita je omezená.
Plán je následující a výběr zašlete na hely@hely.cz

9:30 Pilates – Helena Hodanová /Qi Gong – Miloslav Šali Šrámek
10:30 Joga – Věra Lukášová / Zdravá záda – Štěpánka Korcová – Fyzioterapie Přeštice
12:30 Feldenkrais – Tereza Skovajsová / Osho meditace – Martina AlteSova Valentova


Pilates


Petr Havlíček v Přešticích

Cvičební metoda PILATES je systém pomalých, precizních pohybů, které posilují a zároveň protahují tělo. Pilates cvičení je sestaveno s cílem obnovit zdravé držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb v kloubů bez nadměrného svalového napětí. Naučí vás správně dýchat, pracovat se svým tělem a harmonizovat práci svalů a kloubů. Pomáhá od bolesti zad, posiluje hluboké svalstvo. Díky Pilatesu se stává život snadnějším.

QI Gong

Cvičení Qigong je vedle akupunktury, masáží, bylinného léčitelství a dietetiky, jedním z pěti pilířů tradiční čínské medicíny.Čínský název Qigong je možné přeložit jako:„Práce s životní energií”. Tato „práce” se může provádět v pohybu, ve stoje a také v sedě. Qigong se na rozdíl od Tai chi (Tai-čchi) neřadí mezi bojová umění, protože se zaměřuje výhradně na zdraví a péči o něj.

Joga

Tradiční jóga – harmonické propojení těla, emocí a mysli. Cesta, jak porozumět sobě i druhým.
Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost.  Jóga je naukou o těle, mysli, vědomí a duši. Znalost anatomie a fyziologie lidského těla využívá jóga v propracovaném systému tělesných cvičení a očistných technik, které pomáhají udržet tělo zdravé a v dobré kondici. Pomocí dechu učí jóga pracovat s jemnou energií – pránou.

Jedním z cílů jógy je dosažení klidu mysli a rovnováhy mezi tělem a myslí. Jóga vede k rovnovážnému emočnímu a psychickému stavu, k dosažení klidu mysli.


Zdravá záda

Komplexní cvičení proti bolesti zad! Více než 80% Čechů trpí občasnými bolestmi zad. Patříte mezi ně i vy? Chcete to změnit a bolest nahradit pocitem úlevy? Potom zapracujte na pevnosti vašich zad! Cvičení se sestává ze sérií relaxačních, mobilizačních a posilovacích cviků a opírá se o osvědčené rehabilitační postupy.

Feldenkrais

Feldenkraisova® metoda stimuluje nervový systém k lepšímu fungování. Přináší zlepšení pohyblivosti, koordinace, rovnováhy i kvalitní relaxaci. Je účinným pomocníkem při pohybových obtížích.
Změny, které přináší, se promítají do každodenních pohybů i do sportovních a jiných aktivních činností.
Lekci povede Tereza Skovajsová – lekorka Feldenkraisovy® metody s mezinárodní akreditací.

Osho meditace

OSHO aktivní meditace jsou souborem meditací sestavených přesně na míru modernímu člověku. Meditace jsou spojením pohybových a klidových částí. Při niž uvolníme a osvobodíme své těl, mysl i Ducha

 

Každý z Vás si jistě vybere a den si užije. Za skvělou cenu 299,- v předprodeji, 350.- na místě den plný cvičení, zdraví a v rámci ceny také přednáška Petra Havlíčka,
která je pouze pro Vás a zcela zdarma!  Těšíme se na Vás.
Storno podmínky pro plnou cenu/cena 211:
Čtyři týdny před konáním akce  25% / 50%
Tři týdny před konáním akce 50% / 75%
Dva týdny před konáním akce: 75% / 100%
Týden před konáním akce 100% / 100%

za TS HELY  Helena Hodanová a Klára Bohatová