Kristýna Lörencová  – vítězka sólo tance pro rok 2011 ve Street dancu! 

- naše nejmladší členka, sedmnáctiletá krásná, živá mladá dáma co ji baví snad jakýkoliv pohyb. Prostě rychlé veselé formy cvičení a tak vypadají i její Přeštice individuální kondiční tréninkyvlastní hodiny. Kdo si chce užít krásné veselé, živé sestavičky tanečně- sportovního aerobiku, neváhejte přijít na její hodinu.
Sama o sobě píše:

Tančím již od malička. začínala jsem v tanečkách jako malá holka, dále jsem pokračovala v mažoretkovém sportu. Poté jsem začala dělat to, co mě opravdu ze všeho nejvíc bavilo a to aerobic na vrcholové úrovni. Cvičla jsem jej pět let. Samozřejmě jsem si vyzkoušela i mnoho iných tanců jako latina, PortDeBras či Street dance. Mezi mé největší úspěchy s týme je několik zlatých medailí a to i z mistrovství ČR v aerobiku. Jako sólistka jsem vyhrála první místo pro rok 2011 ve Street dance.

Tancuji, protože při tanci se cítím sama sebou. Tanec mi přináší radost tak přijďte a doufám, že se budete bavit stejně jako já. Dance aerobic pro mládež a dospělé hravě zvládnete. :-)

Nově Kristýnka nabízí 
Máte zájem o trénink, ušitý Vám na míru? Nabízím osobní kondiční tréninky. Možnost využití cvičebních pomůcek, které budou vyhovovat právě Vám a to např. BOSU, FLOWIN, ČINKY, ZÁVĚSNÝ SYSTÉM, TERABANDY a jiné. Více informací po domluvě.